Bodrum mavi tur

Bodrum Mavi Tur

Bodrum'un eşsiz doğasını iliklerinize kadar hissetmek ve birbirinden bakir koylarını gezmek için en iyi yol Mavi tur'dur Bodrum marinadan hareketli tekneler ile keşfedilmeye hazır koyları gezerken, tüm gün denizin içinde yemeğinizi yiyerek, güneş banyonuzu yapma imkânına da sahip olabileceksiniz. Muğla ilinin en güzel köşelerinden olan Bodrum ve yakınında bulunan bir çok koyu gezerken, adeta bir terapi almış olacaksınız. Temiz hava ve doğa ile baş başa geçirebileceğiniz bir gün için mutlaka mavi turlara katılmalısınız.


BODRUM MAVI TUR İÇIN EN SEVILEN KOYLARBodrum'da mavi tura katıldığınızda en çok ziyaret edilen koylarda denize girerek, kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz. Salih Adası, Yeni Çiftlik, Bardakçı, Mumcular, Torbalı, İçmeler, Türkbükü, Gölköy, Gündoğan, Yalıkavak, Karabağ gibi yerleri de gezme imkânı bulacağınız mavi turda, aileniz ve sevdiklerinizle birlikte hoşça vakit geçirebilirsiniz. Mavi turlar bir gruba dahil edilerek yapılabildiği gibi, özel olarak düzenlenen mavi yolculuklarda ailenizle veya dostlarınızla size özel tatil yaşamak isteyenler için ideal seçeneklerdir. Akvaryum koyu, Karaada sıcak su, Meteor çukuru, Tavşan burnu, Deve plajı, Bağla, Orak adası gibi bir çok güzel koyu gezme fırsatına sahip olacağınız turlarda genelde öğle yemeği ve aperatif ikramlarla gezinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.


GÜNÜ BIRLIK TURLARDA TEKNENIN NE GIBI AVANTAJLARI VAR?Günü birlik turlar 12 ve 50 kişilik bir kapasiteye sahiptir. Teknenin büyüklüğüne göre katılımcı sayısının değişiklik gösterdiği turlarda, yeterli güneşlenme alanı bulunmaktadır ve dileyenlere gölge alanlar da bulunmaktadır. Banyo ve tuvalet ihtiyaçları için hazırlanmış özel alanlar bulunmaktadır. Teknede ayakkabı giyilmesine genelde izin verilmez. Bu yüzden terlik ya da sandaletlerinizi elimize almanız gerekebilir. Güneş kremi, havlu, fotoğraf makinesi gibi eşyalarınızı yanınıza almanız gerekmektedir. Bir kaç saat karadan uzak olacağınız için atıştırmalık ihtiyaçlarınızı yanınızda bulundurmanız gerekir. Koylarda yüzme molaları verilir ve alışveriş imkânı yoktur. Gruplar için sıkça tercih edilen tatil ve eğlence türü olan tekne turları, gruplara özel indirimler ve seçeneklerle farklı şekillerde yapılmaktadır. Tekne turuna katılarak güneşlenmek, bunaltıcı olmamakla birlikte, kendinizi kalabalıktan uzak ve doğanın içinde daha fazla hissedebileceğiniz bir imkân sağlar. Tekne turuna katılarak bir gününüzü en güzel şekilde doldurmuş olursunuz. Alkollü ve alkolsüz seçenekleri bulunabilen tekne turlarında, bir çok farklı hizmet isteğiniz üzerine verilebilir.

En Çok Tercih Edilen Yatlar !

23 Temmuz-30 Temmuz
10.000 TL
Eymen Bey

Eymen Bey

6 Kabin

23 Temmuz-30 Temmuz Tarihleri Arasında...