HAKKIMIZDA

Mavi tur

Turkey Yacht, yatçılık ve mavi yolculukların en popüler başlangıç noktalarının başında gelen Göcek'te faaliyet gösteren bir acentedir.

Acentemizin verilen hizmetin çıkış noktasında yeralması bizim kanalımız ile tatile çıkacak olan müşterilerimiz için büyük bir avantaj. Göcek marinalarının dizili olduğu sahil şeridi üzerinde yer alan ofisimiz de konusunda uzman, güleryüzlü personelimiz size yardımcı olacaktır.

Yat hizmetlerinin ve Mavi Yolculuk organizasyonlarının çok ince ve hassas detayları olduğunu biliyoruz. Göcek'te bulunmamız, bu konforu kusursuz bir şekilde yaşamanız için gerekli tüm ön hazırlıkları siz teknenize binmeden önce yerinde ve zamanında bitirmemizi de sağlıyor.

Yolculuk öncesi, esnası ve sonrasında acentemiz personeli ile yüzyüze olmanız, can sıkıcı sorunlarla uğraşmamanız için kesinlikle en ideal çözümdür.

Acentemizin konusunda uzman personeli her sezon öncesi portföyümüzdeki tüm tekneleri yerinde inceleyerek, siz müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygunluğunu kontrol etmektedir. Her geçen gün genişleyen tekne portföyümüz ile sizlere her zaman en iyi seçenekleri ve ekonomik çözümleri sunmaya devam edeceğiz.

En Çok Tercih Edilen Yatlar !

23 Temmuz-30 Temmuz
10.000 TL
Eymen Bey

Eymen Bey

6 Kabin

23 Temmuz-30 Temmuz Tarihleri Arasında...