BODRUM - CLEOPATRA ADASI - İNGİLİZ LİMANI

Bodrum mavi tur 4 gün


HER CUMARTESİ BODRUM Hareketli Tur

3 GECE - 4 GUN 750 TLTur Fiyatlarını Kolayca Bul ve Hemen Satın Al

Popüler Diğer Turlarımız

BODRUM Hareketli Tur Paketleri2 Kişilik Oda Kişi BaşıTek Kişilik Oda Fiyatı
16 Temmuz -17 Eylül tarihleri arasında750 TL 1.150 TL
17 Eylül - 15 Ekim tarihleri arasında500 TL 750 TL
tarihleri arasında
tarihleri arasında

Marmaris - Göcek
1.000 TL
Bodrum-Bodrum
1.000 TL
SELİMİYE
1.000 TL
GÖCEK
1.000 TL

1.Gün Gezilecek Yerler

Tüm misafirlerimizin tekneye yerleşmesinden sonra akşam yemeğimizi yemek üzere toplanıyoruz. İlk geceleme B. Bodrum Marina'da.


2.Gün Gezilecek Yerler

Kahvaltımızı aldıktan sonra Maviye olan Yolculuğumuza başlıyoruz. rotamız Kisrebükü. Kisrebüküne gelmeden mavi ile turkuvazın birleştigi Bu güzel koyların birinde yiyoruz öğle yemeğimizi. Akşam saatlerine doğru , sahildeki Bizans harabelerini gezebileceğiniz Kisebükü (Alakışlabükü)'ne ulaşıyoruz. Ruhunuzu dinlendirecek sakinlikte olan bu güzel koyda alıyoruz akşam yemeğimizi ve geceyi burada geçiriyoruz.


3.Gün Gezilecek Yerler

kahvaltının ardından bütün gün eşsiz güzellikteki koylarda, dalış yapın, yüzün,eğlenin, dinlenin, dilerseniz çam ağaçları ile kaplı ormanlarda kısa bir yürüyüş keyfi yaşayın. Öğle yemeği vakti geldi, aşçımız küçük mutfagından çıkardığı lezzetli yemekleri yedikten sonra bolca küçük ada ve mercan resiflerinin bulunduğu Yedi Adalar'a varıyoruz. Akşam yemeği ve geceyi geçirmek için buradaki güvenli koylardan birine sığınıyoruz.


4.Gün Gezilecek Yerler

Kahvaltıdan sonra yüzme molası vermek için Sedir(Cedrae) Adası'na geçiyoruz.. Tertemiz berrak bir suyu ve eşine başka hiç bir yerde rastlayamayacağınız kumsalı olan bu adada ki Kleopatra Plajı'nda sadece Kuzey Afrika çöllerinde bulunduğu anlaşılan çok özel bir kum bulunmakta. Rivayete göre Mark Antonius bu kumu özel olarak gemilerle Kraliçe Kleopatra için taşıtmış. Öğle yemeğini bu özel adada alıyoruz. Aşçımızın hazırladığı son yemeği yedikten sonra,İngiliz Limanı'na varıyoruz.