Marmaris mavi tur

Marmaris Mavi TurStresli iş hayatı, rutin bir yaşamdan kurtulmanız için en alternatif yol güzel bir tatilden geçer. Sadece dinlendiğiniz ya da sadece gezdiğiniz bir tatil, tam anlamıyla tatil olmaz hiçbir zaman. Dinlenebileceğiniz, gezebileceğiniz, denizin ve güneşin tadını doyasıya çıkarabileceğiniz bir tatil hem bedeninize hem de ruhunuza şifa olacaktır. Gittiğiniz yerin tarihi yerleri, bölgeye özel aktiviteleri gerçekleştirmeniz tatilden aldığınız keyfi daha da arttıracaktır. Peki, böyle bir tatil nasıl yapılır?Bu kadar güzel etkinliğin bir arada olduğu bir tatil ayarlamak mümkün mü? Tabi ki mümkündür. Üstelik denizle kucak kucağa olacağınız; her daim nefis, tertemiz bir havayı soluyabileceğiniz bir tatil. Hepsini ve daha fazlasını Marmaris Mavi Tur ile yaşamanız mümkün.


DOĞAL CENNET MARMARIS’DE MAVI TURMarmaris Muğla iline bağlı, ülkemizin güneybatısında bulunan doğal bir liman kentidir. Sayısız koyları, antik şehirleri, yeşili ve maviyi bir arada bulacağınız doğası, tarihi ve turistik yerleri ile cenneti aratmamaktadır.Doğal bir liman olması ve 800 tekne kapasiteli marinası ile Marmaris Mavi Tur için en ideal yerdir. Bir tatil hayal edin; enfes bir maviliğin içinde, yeşilin mis kokusu eşliğinde gerçekleştirdiğiniz aktiviteler, huzur ve rahatlık. Hayalinizin gerçekleşmesi için yurt dışına çıkmanıza da gerek kalmıyor. Harika değil mi?

MARMARIS MAVI TURDA

SIZI NELER BEKLIYOR?Türkiye’nin cennet mekânı

Marmaris’te Turkuaz

kıyıları keşfedebileceğiniz mavi turda aradığınızdan fazlası sizi bekliyor. Karadan ulaşımın zor hatta imkânsız olduğu plajlar, koylar, hayran kalacağınız manzaralar ile iç içe olacaksınız.Ekincik ve Dalyan Deltası’ndan koyları ve adaları ile bir cennet olan

Fethiye

Körfezi’ne ya da Bozburun üzerinden muhteşem doğasına tanık olacağınız Datça Körfezi’ne yapılan mavi tur ayrıca ingilizce karşılığı olan

blue cruise

etkinlikleri ile güzergâh seçiminizi yapabilirsiniz.Eşsiz güzellikteki koylarda demirleyip denizin ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Gün doğumunu ve gün batımını muhteşem bir doğa ile izleyip; ay ışığında yakamozlar eşliğinde sevdiklerinizle harika vakitler geçirebilirsiniz. Tertemiz sularda yüzerken denizin derinliklerini keşfedebilir; çeşitli su sporlarını yapabilirsiniz. Dinlenmek istediğiniz anlar için ise huzur eşliğinde bir ortam sunuyor Marmaris Mavi Tur.

En Çok Tercih Edilen Yatlar !

23 Temmuz-30 Temmuz
10.000 TL
Eymen Bey

Eymen Bey

6 Kabin

23 Temmuz-30 Temmuz Tarihleri Arasında...